KONST / Oljemålningar / Oljemålning 15184292
nr 1518 4292
Carl Brandt, landskap med hus. Signerad, daterad -99. Olja på duk, 58x80 cm, yttermått inklusive ram: 76x98 cm
Utrop:
500 kr
Såld:
300 kr
måndag 30 januari 2023
kl 19:45:58
250 kr